• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
  • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی کتابها با لینک مستقیم
  • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
  • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
  • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب صد جنگ بزرگ تاریخ

توضیحات:  جنگ را هیچ کس دوست ندارد. در جنگ پدران پسران را به خاک می سپارند حال آن که در صلح، پسران پدران را!

نبرد آشوریان – نبرد بابل – ورود اسکندر به آسیا – نبردهای مهرداد ششم – نبرد ایران و روم – نبردهای سزار – فروپاشی رم غربی – نبردهای صدر اسلام – ورود طارق به اروپا – جنگ های صلیبی – حمله چنگیز به چین- حمله مغولها به ایران – حمله مغولان به روسیه و شرق اروپا – سقوط بغداد به دست هولاگو – نبرد دریایی اسپانیا و انگلیس – نبرد بلگراد – نبرد مجارستان – نبرد چالدران – جنگ های خلیج فارس- جنگ های پلتاوا – جنگ نادر با عثمانی – انقلاب بوگاچف – جنگ های انقلاب فرانسه – ظهور ناپلئون – جنگ اهرام – جنگهای ایران و روس – حمله روسیه به آسیای میانه – جنگ آمریکا و اسپانیا – جنگ تسوشیما – جنگ اول جهانی – جنگ جهانی دوم – جنگ صحرا – جنگ ویتنام – جنگ ایران و عراق

جنگ، پیکار، نبرد یا زورآزمایی میان دو یا چند گروه است که ممکن است با خشونت شدید همراه باشد. جنگ میان کشورها از شدیدترین و پر تلفات‌ترین جنگها می‌تواند باشد. در طی بیش از سه هزار و پانصد سال تاریخ مضبوط بشریت، تنها ۲۷۰ سال بدون جنگ وجود داشته است. بنابراین جنگ قدمتی فراتر از تاریخ داشته و به اساطیر می‌رسد.

نام کتاب : صد جنگ بزرگ تاریخ
نویسنده : علی غفوری
تعداد صفحه : 199
حجم فایل : 2400 کیلوبایت
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.