قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / خانواده / دانلود کتاب معیار مناسب برای انتخاب همسر

دانلود کتاب معیار مناسب برای انتخاب همسر

توضیحات : اگر شناسنامه تان را ورق بزنید چھار واقعه زندگی در آن آمده است: تولد، ازدواج، طلاق و فوت؛ که فقط در ازدواج و طلاق مختارید، بنابراین ازدواج را نباید سرسری گرفت بلکه باید با مطالعه و براساس معیارھای حقیقی ھمسر را انتخاب کر د. قبل ازدواج حتماً با یک متخصص یا یک مشاور خِبره در امور خانواده و برخوردار از اطلاعات امروزی مشاوره کنید.  این که می گویند « علاقه بعداً پیدا می شو د » ،« به ھم عادت می کنید »در ھمه جا  صحیح نیست.
زمانی علاقه « بعداً » پیدا می شود که پایه و اساس ازدواج بر معیارھای عقلانی استوار شده باشد.با عنوان ھای،« دعواھای پدر و مادرم مرا خسته کرده بود !»  « ھمه دوستانم ازدواج کرده اند » ،« در تنگنای مالی بودم »  و … تن به ازدواج تحمیلی و ناخواسته ندھید. اگر از دعواھای والدینتان خسته شده اید دنبال فکر و چاره اساسی باشید، برای فرار از محیط پر آشوب خانه ازدواج نکنید که ممکن است شما ھم به ھمین مصیبت دچار شوید! براساس نیازھای اقتصادی ازدواج نکنید اگر مھر و محبت که پایه و اساس یک زندگی مشترک است وجود نداشته باشد ھمه چیز براساس تصادف و شانس پیش می رود، شاید تصادفاً خوب پیش رود و شاید ھم برعکس؛

نام کتاب : معیار مناسب برای انتخاب همسر
نویسنده : نامشخص
تعداد صفحه : 272
حجم فایل : 2650 کیلوبایت
برای دانلود کتابها ، از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
برای دانلود کتابها با موبایل، از نرم افزار ADM استفاده کنید

یک دیدگاه

  1. از بابت ارسال کتاب های مفیدتان جهان سپاس. مخصوصا با ارسال این کتاب به ما (کسانی که مجرد هستیم) کمک می کنید تا اشتباه نکنیم و ازدواج موفق داشته باشیم بر علاوه با خواندن این قبیل کتابها می توان تعداد دیگری را هم در صورت نیاز رهنما بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پایان نامه حسابداری